یکشنبه, 6 خرداد 1397
نام کاربری
کلمه عبور
کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
ورود کاربران

 

 

 

 
برگزاری چهارمین گردهمایی روسای گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل

 


تاریخ ثبت: 1395/12/18

 

چهارمین گردهمایی روسای گروه( دبیران) کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت‌های آب منطقه‌ای، سازمان آب و برق خوزستان و شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، 16 اسفند ماه 95 در شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد. این گردهمایی در نوبت صبح از ساعت 8:30 لغایت 12:30 و در نوبت عصر از ساعت 14 لغایت 18 ادامه داشت.  

آقای مهندس آقابیگی مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت مدیریت منابع‌ آب ایران، هدف از برگزاری گردهمایی را علاوه بر مرور بر اقدامات انجام شده در سال 95 و ایجاد وحدت و انسجام بیشتر بین ستاد و شرکت‌‌های تابعه، دو محور اصلی مباحث پدافند سایبری و مدیریت سیلاب عنوان نمودند.

بدین منظور، آقای دکتر دانایی‌فر - استاد مدعو از سازمان پدافند غیرعامل کشور - مطالبی در خصوص مباحث الکترومغناطیس و تهدیدات سایبری مطرح نمودند. سپس آقای مهندس آقابیگی، نظام نامه سیلاب را تشریح کرده و بر اهمیت مطالعه و اجرای دقیق فعالیت‌های مندرج در نظام نامه و انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور جلوگیری از آسیب‌ها و کاهش خسارات و تلفات به ویژه در نیمه دوم اسفندماه و دو ماه ابتدای سال 96 تأکید نمودند.

در نوبت عصر ابتدا آقای مهندس صفا – رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت‌ آب منطقه‌ای تهران به عنوان شرکت برتر  سال 94 در ارزیابی عملکرد این حوزه، گزارشی از برنامه ها و اقدامات انجام شده در آب منطقه‌ای تهران ارائه نمودند.

در ادامه آقای مهندس رضاپور در خصوص معیارهای ارزیابی و نتایج ارزیابی شرکت‌ها در سال‌های گذشته  توضیحاتی ارائه نمودند. در انتها نیز پس از ایراد سخنانان آقایان مهندس کاشی و مهندس روزخش، جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید.

تصاویر این خبر را می توانید در بخش گزارش تصویری مشاهده نمایید.

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه:81


 

دیدگاه کاربران