پنجشنبه, 1 فروردین 1398
نام کاربری
کلمه عبور
کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
ورود کاربران
دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و HSE - مشروح خبر :: تقدیر از آقای مهندس آقابیگی توسط رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور

 

 

 

 
تقدیر از آقای مهندس آقابیگی توسط رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور

 


تاریخ ثبت: 1396/08/09

 

چهاردهمین همایش ملی پدافند غیر عامل روز دوشنبه مورخ 96/8/8 در سالن همایش‌های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.  

در این مراسم، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در مراسم گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل کشور با اشاره به اینکه برجام یک قول و قرار دوطرفه است گفت: مقرر گردید جمهوری اسلامی ایران فعالیت های هسته ای خود را محدود نماید درعوض طرف مقابل هم تحریم های وضع شده علیه کشورمان را بی اثر کند. چنانچه تحریم ها برداشته نشود ویا تحریم های جدید علیه کشورمان وضع گردد خروج از برجام قطعی خواهد بود.

سردار باقری که در جمع فرماندهان، مسئولان کشوری و لشکری، مدیران و صاحب نظران پدافند غیر عامل کشور سخن می گفت با اشاره به نزدیکی و همراهی منسجم دولت و سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: هدف در سازمان پدافند غیر عامل مصونیت سازی کشور در مقابل تهدیدات پیش رو و برنامه های هدفمند دشمن می باشد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز  با اشاره به اینکه  جمهوری اسلامی ایران باید به تحریم ها و تهدیدات جدید، پاسخ قاطع دهد تا جلوی اجرایی شدن طرح تحریمی کاتسا توسط ترامپ گرفته شود گفت: اقدامات ناشی از پایبند نبودن آمریکا به برجام و بهانه تراشی هایی که برای بازدید از مراکز نظامی و توان موشکی ایران مطرح می گردد، نشان دهنده راهبرد جدید آمریکا برای مقابله با انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

سردار دکتر جلالی با برشمردن محورهای راهبردی آمریکا گفت: آمریکا این راهبردهای خود را در چهار دسته تحریم های اقتصادی، تهدیدات مردم محور، تهدیدات سایبری و سیاسی و اجتماعی دنبال می کند و ما باید هوشمند باشیم و پاسخ ملت و کشور ایران به زیاده خواهی های آمریکا یک "نه" واحد و یک صدایی است.

در این مراسم از زحمات و فعالیت های آقای مهندس سیف الله آقابیگی مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران تقدیر و تشکر بعمل آمد و ایشان لوح تقدیر خود را از سردار دکتر جلالی رییس کل سازمان پدافند غیر عامل کشور دریافت کردند.

در بخشی از این تقدیر نامه از سوی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور آمده :

"از تلاش های صادقانه و اهتمام جنابعالی در پیاده سازی تدابیر فرمانده معظم کل قوا و پیشبرد اهداف و سیاست های پدافند غیرعامل که با هدف فرهنگ سازی و ارتقای پایداری ملی صورت گرفته است تقدیر نموده و به رسم یادبود این لوح تقدیر را در هفته پدافند غیر عامل سال 1396 تقدیمتان می داریم. توفیق شما را در ظل توجهات حضرت بقیه الله العظم (عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند منان مسئلت می نمایم"

تصویر لوح تقدیر - تصویر مراسم

 

 


منبع خبر:            339


 

دیدگاه کاربران